Budowork Dojo

Klub Aikido „Budowork Dojo” został powołany przez Roberta Tłuściak (5 dan Aikikai) w 2008 roku. Założyciel klubu praktykuje aikido od początku ’94 roku.

Nauczany przez sensei’ów: Piotra Borowskiego (6dan), Mariusza Siejek (5dan), Daniela Vetter (6dan) by na końcu wylądować w Cercle Tissier u jednego z najwybitniejszych nauczycieli aikido – Christiana Tissier (8dan) oraz jego asystentów. To zapoczątkowało nową drogę i kierunek w którym podążamy.

Zajęcia dla dzieci są prowadzone w sekcji w Redzie. Dzieci poprzez zabawy i gry poznają elementy ruchowe typowe dla treningu Aikido. Zajęcia odbywają się w salach z atestowaną matą, co zapewnia bezpieczeństwo podczas nauki. Są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora z uprawnieniami od Ministerstwa Sportu i Turystyki z blisko 30-letnim doświadczeniem. Program obejmuje naukę podstaw przewrotów i padów, oraz poznanie podstawowych technik Aikido. Program nauczania daje możliwość zdawania egzaminów na kolejne stopnie, potwierdzanych odpowiednimi certyfikatami.

Klub Aikido Budowork jest zrzeszony w Centrum Aikido Aikikai Polska.